NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Srpen 2011

Kočko-pso-mánie

31. srpna 2011 v 16:59 | Geheimnis |  Různé fotky
Prostě mix fotek mých domácích mazlíčků. :D
Jedna z našich šílených koček - válí se na pletivu nad rybníčkem, které tam je proto, aby se nám už netopily kočky a slepice. :D

Já bych do toho kopla...

31. srpna 2011 v 14:15 | Geheimnis |  Pocity
.. Kurnik šopa! Poslední den prázdnin, a mě jako nejde Prima Love jo?! Dělá si snad ze mě někdo pr..el??? Ach jo.. Ne a ne ji naladit :'( dyť mě dávají Čarodějky :'( Ach jo... Jak u toho teď mám asi tak péct?! Sakra práce.. :( :D

P.S: Máte s tímto programem taky někdo takové problémy? že vám najednou, z ničeho nic nefunguje?? :(

Ach ouvej... :(

30. srpna 2011 v 19:22 | Geheimnis |  Pocity
Jestli jste se báli, že se mi něco stalo, tak děkuji za vaše obavy, ale ne, jsem v pořádku :D
Ale můj přítel, kterému jsem věnovala nynější téma týdne, je na tom dnes zle.. Vlastně už od včerejška. Prý mu babička uvařila nějaký blivajz a on potom v noci třikrát zvracel.. A pak ho v práci celý den bolel žaludek a má křeče. Udělala jsem mu těstoviny s trochou salámu a kapičkou mléka a vejcem, aby měl něco lehčího do žaludku, ale on - hlava tvrdohlavá - musel jet na kole (protože od 14.-16-září jde na testy do vojenské nemocnice a chce být na zátěžových testech nejlepší.. Chlap, no.). Psal mi sms, že ani ne po deseti kilometrech to musel vyhodit. Teď si šel lehnout a oba doufáme, že to ráno bude lepší. Já jen doufám, že to má opravdu z toho jídla a není to žádná viróza nebo tak něco..
Teď si půjdu asi pustit Přešlapy a pak půjdu asi spát. Tak pa

Jak se to vlastně semlelo...

30. srpna 2011 v 11:59 | Geheimnis |  Téma týdne
Fakt nemám ráda kuřáky, alkohol a sere mě moje závislost na počítači. Paradoxem je, že díky těmto třem faktorům jsem se seznámila s mým přítelem, nebojím se říct - životní láskou.
Kde jsme se viděli prvně? Hm, těžko říct, bydlíme totiž v jedné vesnici, asi dvě stě padesát metrů od sebe vzdušnou čarou. Prý si mě pamatuje, ještě když jsem jezdila před barákem na tříkolce :D. Faktem je, že on v té době jezdil na simsonu.. :D Ano, je mezi námi rozdíl devět let.
Ale poprvé, osudově poprvé jsme se střetli v hospodě. Co jsem tam dělala já? Čepovala pivo, rozlívala víno, uklízela.. Klasická brigáda. :D Co dělal on? Pil pivo. A kouřil. Mimochodem, kouří do dnes... Ale s tím se něco udělá ;-)
A další paradox je ten, že ačkoli nejsem ráda, že jsem denně na počítači, tak jsem ráda, že na něm denně jsem. :D Přidal si mě totiž na FB do přátel a tam jsme si začli psát. Mimochodem, v této části bych chtěla moc a moc poděkovat mému bývalému, díky kterému jsem si FB založila. L., jsi hnusnej hajzl, ale fakt dík! :D

Milý deníčku,... (30.8.2011) // Už se to blíží

30. srpna 2011 v 11:18 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

tak už jen zítra a pak zase vstávačka. Ale já se do té školy stejně těšim.. Dneska jsem se dívala na stránky naší roztomilé školy, jestli už tam bude nějaký info. No, kromě toho, že jsou tam napsaný prázdniny na nynější školní rok a taky, že jsem konečně pochopila, z čeho se vlastně maturuje :D, je tam vše přistarém. Rozvrhy hodin stále loňské, učitelé jsou tam také napsaní všichni (takže nevíme, kdo všechno byl propuštěn o_O) a jinak nic nového. Akorát nám včera psal náš "nový třídní". Ach jo.. Člověk se psychicky připravuje na nejhorší (naše učitelka účetnictví :D), snaží se na věci najít i kladné stránky (třeba půlka třídy začne chodit do školy :D) a nakonec dostaneme našeho ajťáka. No, co dodat: je to prostě chlap. A strašně zažranej do svého předmětu. První měsíc, když jsme ho ve třeťáku dostali na PC, jsem ho žrala taky (jako učitele :D jinak to asi snad ani nejde.. o_O je divnej :D). Přišlo mi, že je ze mě najednou taky expert na počítače :D ale.. Nějak jsem zjistila, že je to šílená nuda a že mi to moc nejde.. :D No, ale co. Blogovat umim, design si taky nastavim a nic víc nepotřebuju :D. Tak snad nám ten školní rok začne nějak fajn.. Hlavně jsem zvědavá na ten maturák o_O No, ale to je ještě daleko.. 7.ledna, kdybyste někdo chtěli přijít :D

Jinak moc děkuju za rady a tipy na dáreček :-) už to pomalu rozjíždím ;) dyžtak časem hodim nějaký info :-)

Nejlepší dáreček?

29. srpna 2011 v 17:31 | Geheimnis |  Budoucnost
Můj miláček je skvělý. Údajně už pro mě má vymyšlený dárek k mým kulatým narozeninám, které mám v prosinci. Já mám ale problém :-( On oslaví své narozeniny (zatím ne kulaté) v říjnu a já tak nějak nevím, co mu dát, aby mu to udělalo radost :-( Proto bych ocenila každý nápad, který mi můžete psát do komentářů :-)

Vlastnosti mého přítele:
  • sportovec od kosti (hlavně kolo a běh)
  • nemá strach vůbec z ničeho
  • byl (a znovu bude) voják z povolání
  • miluje a uznává psí rasu pitbull
  • je vyučený kuchař, rád a skvěle vaří, rád se dobře nají
  • má rád modrou barvu (a moc mu sluší ♥:D)
  • "hlouposti" typu bonboniéra, přáníčko, fotka,... Ho ze židle fakt nezvednou
Tak co myslíte, napadá vás něco? Něco cenově dostupného (max. 2.000Kč), pro sportovce s lovce? :-) Budu ráda za každý nápad ;)

Milý deníčku,... (27.8.2011)

27. srpna 2011 v 18:20 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,
dnešek je sice co se počasí týče nic moc, ale já jsem celkem ráda, na deště jsem se těšila, vedra vážně nejsou nic pro mě :-).
Od včerejška pořád myslím na děti :D Koukala jsem po dlouhé době na kočárky :-) :D Těším se, moc se těším na miminko :-)
Dneska jsem článků přidala snad dost, tak tenhle bude jen krátký ;) Venku se nedá nic moc dělat, a tak budeme s miláčkem hrát na playstationu Fifu :D A já mu jdu ještě udělat pár jednohubek, měl na ně chuť a i když si je moc nezaslouží, tak já mu je udělám :D :-*
Tak si užijte deštivý víkend v pohodlí domova :-) Ahoj! :-)

Výlet k Berounce aneb pochopení synonyma "Hnědá řeka"

27. srpna 2011 v 13:19 | Geheimnis |  Různé fotky
Zdravím! :-)
Jestli jste někdo četli můj výlev srdce, nejspíš jste přesně nepochopili, o čem mluvím :D. Takže ve zkratce: včera jsem já a můj muž vyrazili k Berounce, jelikož je to od nás kousek, máme to tam rádi a že prý jsme spolu dlouho nikde nebyli. A navíc tam měli kolem páté dorazit jeho dva kamarádi, se kterými se rozhodl tam přenocovat pod širákem. (Bylo děsně roztomilý, když mi volal a ptal se mě, jestli tam může jet :D).

"Nechci bez tebe žít..."

27. srpna 2011 v 10:15 | Geheimnis |  Pocity
Asi nejkrásnější věta, kterou jsem od něj za ty dva roky slyšela :-). Včera v noci jsme si volali asi deset minut. Pravda, byl zdárně omámen alkoholem, přičemž nejkrásnější vyznání lásky mi vždy říká v opilosti. (opět mi slíbil, že se jednou vezmeme :D).
Ale zpět k romantice. Zranil se mi při túře, div se neutopil, ale myslel prý přitom na mě a díky tomu to zvládnul. Je se mnou šťastný a spokojený, dokonce prý i když je naštvanej :D. Moc mě miluje a nechce beze mě žít.. Stačí prý, když ho budu mít ráda i já a vše spolu zvládneme...
Sice ho tenhle rozhovor stál baterku v telefonu, ačkoli jsem ho několikrát žádala, aby hovor ukončil, nebo se mi ráno nedovolá. Nedovolal, nebo alespoň ne z vlastního mobilu. Ale byl to jeden z nejkrásnějších nočních telefonních hovorů, který jsem s ním vedla :-*
Edit: A také mi říkal, že už pro mě dárek ke dvacátinám, že ho má zaplacenej a že na něj budu mít památku do konce života :-O Tak to jsem zvědavá :-) Ale pospíšil si, je konec srpna a já mám narozeniny v prosinci.. :D :-*

Milý deníčku,... (25.8.2011)

25. srpna 2011 v 20:14 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

dneska jsem se pustila do megaúklidu. Vyluxovala jsem postel, podlahu a koberec před postelí, sem tam nějaké sekáče a pavučiny. (Teď mě tak napadlo... Když se řekne "sekáč" jako second hand, vše je v pohodě. Ale když si pod pojmem "sekáč" představíte tu hnusnou kuličku s osmi párátky.. Brr :D)
Taky jsem umyla okno a vyměnila záclonu a povlékla postel a vyprala bulíčky :D A přesto... Je to všechno blbě. Nejen, že se mi zdají dementní sny o mě, mém milém a postavách z Přešlapů (a taky se mi dneska zdálo, že je Štědrý den a my jsme večeřeli na zahradě a před barákem se srazila dvě auta o_O) :D, ale ještě ke všemu jsme se s mým drahým dnes po dlooouhé době pohádali. Nebudu říkat detaily, beztak je to zase v jádru kravina jako vždy, ale jen chci říct, že si nemyslím, že za to můžu já.. :( :D Ne, fakticky. On tráví spoustu času v práci (zacož samozřejmě nemůže), a pak ještě jeho volnočasové aktivity jako jízda na kole, pivečko po cestě na kole, fotbal a teď k tomu přidal ještě koupání v rybníku. Jenomže já jsem se zařekla, že s ním na kole nikam jezdit nebudu, ledatak do té naší hospůdky v lese, která je asi tři kilometry daleko a z koupání ve špinavém rybníku, tak z toho mám husí kůži.. No prostě jsem dnes zjistila, že toho máme fakt málo společnýho a že já vlastně pořádně nemám žádné hobby. Budu se sebou muset něco udělat, ale bohužel do toho asi budu muset investovat, což je teď ten největší problém, když si nutně musíme koupit notebook :/ Hold až v září, nebo snad až v říjnu, protože začátek školy je těžká rána do peněženek.. Ale letos se jim na nové učebnice vyprdnu :/ odmaturuju a nazdar... Tak už dost stěžování, musím si něco nechat taky na zítra :D Ahoj!