NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Září 2011

Těhotná Naty

30. září 2011 v 20:18 | Geheimnis |  Různé fotky
Nevím, jak stará ta fotka, myslím ale, že moc ne :-) Že je Natálka v jiném stavu jsem četla teprve nedávno a moc jí to přeju :-)

Jaká je dnešní společnost

29. září 2011 v 12:30 | Geheimnis |  Téma týdne
Co se vlastně myslí tím "společnost"? Jako společnost s ručením omezeným, společnost alá smetánka, společnost mých přátel nebo situace dnešní světové společnosti?
Hm, myslím, že to asi souvisí s politikou. A hlavně aktuální rasovou nenávistí. Společnost se totiž rozděluje. Nevím, jestli jen na dva tábory - rasisti a antirasisti. Každopádně každý z nás má na tuto situaci vlastní názor a vlastní postoj. Těžko říct, co je správně. Konečně situaci začít řešit, a "přitlačit menšinu ke zdi"? Buď se budou chovat dle našich pravidel, nebo potáhnou? Ne, nejsem rasista a zastávám výrok, že není cikán jako cikán, protože i mezi námi bílými se najdou svině.. Ale vážně nechápu, proč jim tolik ustupujeme. Proč vlastně všem ustupujeme? Unii, Německu jsme ustoupili v první světové válce a když nám vypálili Lidice, tak jsme nehnuli ani prstem. "Ano, ano prosím, hlavně žádné problémy, to je vaše pane, váš protektorát, tady prosím."
U nás ve škole byli na výměnném pobytu studenti z Polska. A zjistili jsme zajímavou věc - to, jak hledíme mi na ně (prostě obyčejní Poláci, co ti dokázali, pche), tak stejně hledí i oni na nás. Kdoví, možná ještě hůř... Ve světě jsme proslulý jako poserové a srabi, co každému ustoupí. A je to pravda. Každý tady nadáváme na dnešní společnost, co to máme za prasata ve vládě, ale nikdo nic neudělá. Všichni totiž máme strach. Ježiš, vždyť by nás zavřeli, že bysme nafackovali ministrům! To si nemůžeme dovolit, raději budeme dál platit daně, čím dál vyšší, hlavně když se nám nic nestane, vždyť my to nějak zkousneme! Bože! Je mezi námi jen pár lidí, kteří se odvážili vztáhnout ruku na státního činitele... A bylo by potřeba, aby nás bylo víc, co možná nejlíp - všichni. A ukázat nejen našim milým pánům politikům, že nejsme jen nějakej slabej národ, ale že si umíme dupnout pozná celý svět!

Ženské vynálezy

29. září 2011 v 9:17 | Geheimnis |  Co mě zaujalo
Dnes jsem (jako každý jiný den) četla článek na proženy.cz. Článek napsal chlap. A byl velmi silně zaujatý proti ženám a jejich nutkání uklízet, stěhovat, malovat, zařizovat byt. Celkově se nějak stavěl proti ženám, jako by se snažil říct: vy jste nikdy nic nedokázaly a bez nás, mužů, byste byly dávno ztracené.
Docela mě to namíchlo :-D. Tak jsem do googlu zadala ženské vynálezy, a možná se budete divit, za čím vším naše předchůdkyně stojí ;-)
Nebudu to brát chronologicky, spíš od jednodušších k drsným vynálezům. Že panenku Barbie vynalezla žena asi nikoho nepřekvapí. Nicméně přiznejme si, že Barbie je už celkem stará, ale stále velmi oblíbená panenka a snad každá holka či žena má doma nějakou svou milovanou schovanou. I já :-). A vlastně, nebýt panenky Barbie a její vynálezkyně Ruth Handlerové, kdo by dnes znal značku Mattel? ;-)
Věděli jste ale třeba, že žena vynalezla baličku cigaret? :-) Ale teď spíš mluvme o praktických věcech: v roce 1886 žena stvořila první myčku na nádobí, další praktickou věcí je jistě plenka na jedno použití nebo například překapávač kávy. V New Yorku vznikl z ženského mozku první stěrač předních skel, nejprve však na tramvajích a později u aut. A věděli, jste, že žena vynalezla neprůstřelnou vestu? A stála u zrodu počítače? Ne? A chcete vědět víc? Pak si určitě přečtěte tento článek, ze kterého jsem čerpala.

Konečně Zuzanka :-)

25. září 2011 v 17:01 | Geheimnis |  Různé fotky
Tak konečně se ohledně muzikálu Vražda za oponou mluví (píše) i o Zuzance :-) Chvílema jsem měla pocit, že jí snad vyškrtli :-O Nebyla totiž vidět na žádných fotkách ani zmíněná v žádném článku.. A teď má svůj vlastní :-D Prý ohromně přibrala, ale mě se nezdá.. :-) Pořád je to kočka :-)

Po premiéře :-) Má krásné šaty :-*
A jako Nikki Harrisová v muzikálu :-)

Zdroj fotek: super.cz

Milý deníčku,... (25.9.2011) // Nachlazení

25. září 2011 v 16:57 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

dnešní den jsem celý proležela v posteli :-( V noci jsem skoro vůbec nespala, začalo mě totiž bolet v krku a spustila se mi otravná rýma. Ani vincentka mi moc nepomohla :-(
Ale alespoň jsem si k včera vyrobeným hříšným kartičkám vyrobila i hříšnou krabičku :-D a povedla se mi, jen nemám lepidlo :-( Musím zítra nakoupit :-D A kromě lepidla a balicího papíru musím také koupit dva sešity do školy :-D.
Tenhle týden bude v pohodě :-) Zítra autobusem, v úterý autem (máme odpolední praxi :-() a večer snad půjdeme s miláčkem (který se mi před chvilkou vrátil ze dne stráveného na rybách :-D) na tzv. Black&White party do naší hospůdky. Je to kulantnější název než "Pohřeb Veverky".. Jedná se totiž o rozlučkovou party s naší hospodou Veverkou. Je to škoda :-( Právě v té Veverce jsme se poznali... :'(
Ale abych to dokončila :-D Ve středu je státní svátek, ve čtvrtek jedu do Prahy do Motola, takže opět nepůjdu do školy a pak už jen pátek :-) Pohodička 8-)

Milý deníčku,... (24.9.2011) // Nevydařené nákupy

24. září 2011 v 18:24 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

dnes dopoledne jsem byla s kamarádkou na Zličíně. Obě dvě jsme se tam už delší dobu těšily a to byl asi ten problém :-( Jako naschvál jsme si nic nekoupily :-D Já potřebovala buď mikinu nebo kalhoty a kamarádka chtěla svetřík a nějaký pěkný tílko.
No, vlastně tvrzením "nic jsme si nekoupily" bych lhala. Obě jsme totiž něco málo utratily. A spíš za naše miláčky než samy za sebe :-D To se ještě nestalo :-O :-D
Začala mě přepadat deprese a bezmoc, že můj drahý má za rovné dva týdny narozeniny a já pro něj nic nemám! Z kalendáře i zážitku sešlo, nemám na to peníze, vzpomněla jsem si "brzo" a navíc.. Příští rok má kulatiny, tak se to bude hodit víc ;-). Takže jsem se rozhodla, že mu koupím alespoň boxerky :-D Dvoje za 199,- což je fajn, když vedle visely jedny za tu a samou cenu :-D. Jen doufám, že mu budou, protože si doteď stěžoval, že mu jeho máma kupuje malý. Nosí M, tak jsem vzala L :-D Modlím se :-D Ještě musím koupit nějaký pěkný balicí papír :-D Ale nebojte se, ty spoďáry jsou jen aby měl něco zabaleného :-D Jinak mu chci samozřejmě upéct dort :-) A protože o dva dny později máme i dvouleté výročí (a babička pravděpodobně nebude doma, takže bychom měli mít teoreticky celý barák pro sebe ♥ :-D), tak chci udělat večeři :-) Lasagne, nějaký vínečko a třeba krtkův dort :-) No a navečer mám ještě jedno překvapení 8-) Jmenuje se to "Hříšné karty", sama jsem to vyrobila :-D (podle návodu z článku proženy.cz). Podobné překvapení s názvem "Švédská hra" (myslím, že se to tak jmenuje :-D) k Valentýnu se mu líbilo, takže u tohohle taky počítám s úspěchem 8-) :-D. No prostě oslava plná lásky a vášně :-D Jo a teď teda ještě fotky z nákupů - nenákupů... :-D
Tak tohle by byl vcelku povedený nákup, mikina se mi fakt docela líbila, byla dlouhá a zajímavá, z příjemného materiálu.. Jenomže to je už z doby, kdy vedle na věšáku visely boxerky a já jsem si prostě umanula, že koupim ty :-D Třeba tu mikinu budou mít za dva měsíce ve slevě... :-D
No ale tohle je teda fakt nepovedený... :-D To mi prosím vybírala sama prodavačka! :-D Zkoušela jsem si celkem tři džíny - dvakrát tyhle (jiná délka) a jedny světlé. Všechny vel. 31. Ty světlé na mě visely jako tyhle na fotce :-D Jen ty prostřední byly fajn, jen jsem si prostě chodila po nohavicích..... :-D

Tiché šílenství...

22. září 2011 v 20:15 | Geheimnis |  Téma týdne
Dokud se ploužil, věděl aspoň, že žije, myšlenky se hýbaly, i on se hýbal. Jakmile usedl, aby si odpočinul, nastalo ticho, a on se nyní ticha bál. Být tichý, toť tolik co být mrtev. Musil dělat nějaký hluk. Do omrzení bubnoval na okenní tabulku vojenské pochody. Rumpumpum tara rumpumpum, rumpumpumtara bum. A znovu a znovu. Vojsko táhlo v sevřených řadách po cvičišti, příšený bubeník bubnoval, vpravo toč, vlevo toč, uprostřed jako v jízdárně stál rozkročen on, divoký, znamenitě postupující důstojník, a řval a řval. Scenérie se točila i s vojáky, s hejtmanem, kolem vojáků, kolem hejtmana, kolotoč se točil, mrtvý se nedostával ke slovu. Jakmile však ruka zmalátněla, objevila se ta bledá, odulá tvář s nelidským výrazem, pokušitelská, výsměšná tvář s pootevřeným okem.

Milý deníčku,... (22.9.2011) // El rostro de...

22. září 2011 v 19:58 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

proč je v nadpisu "El rostro de..."? No protože se hodlám podívat na Pravou tvář vášně. Ale až dokoukám Přešlapy :-) :-D Takže to ještě chvilku potrvá... :-D Ale přeci jen - našla jsem suprový blog (už před delším časem) o telenovelách a je tam snad úplně všechno :-) Takže si teď stahuju písničky z Analii :-) A dám si je do mobilu a budu je ráno poslouchat cestou do školy :P Nemám totiž co číst :-( Dočetla jsem (podruhé :-D ) Petrolejové lampy a v knihovně měli obě knížky, které si chci přečíst, půjčené :-( (Sofiinu volbu a Smrt krásných srnců). Tak jsem si je rezervovala :-)
Taky mám novou myšku k PC :-D Protože vloni jsem k narozeninám dostala od miláčka novou myš... Ne že bych si jí přála :-D Ale prostě jsem ji dostala, ani ji nezabalil... :-( Jenomže - malou k notebooku :-D Takže měla i krátký kabel :/ Takže jsem ji musela mít zapojenou zepředu a prostě.. Na houby :-D Tak jsem jí teď dala k noťásku a miláček mi koupil novou, větší, hezčí :P :-D Sama jsem si ji vybrala! :D
V sobotu jedu do Prahy, potřebuju nějakou mikču a kalhoty, ale budu si muset vybrat jen jedno z toho, září je vždycky finančně náročné :-( Tak uvidíme :-)
Jo a když jsem u toho stahování písniček - tak mám také staženou znělku z Čarodějek :-P :D

Tak to je novej myšák :-)
A náš notebook :-) Bublinky jsou jako spořič obrazovky :-D

(Bezlepkové) Věnečky z odpalovaného těsta

22. září 2011 v 19:41 | Geheimnis |  Sladká jídla
Tak konečně přidávám ten slíbený recept na věnečky :-) Prý se mi povedly a byly výborné :-)

"Plesové" botičky

22. září 2011 v 19:13 | Geheimnis |  Různé fotky
Tak se vám jen chci pochlubit, že už mám koupené bílé lodičky k mým šatům na ples :-) Hrozně se mi líbí :-) Lodičky se mi vlastně vždycky líbily :-D Ráda bych je nosila i jinam než na plesy, ale nejdřív si musím zvyknout na podpatky :-) Mrkněte a ohodnoťte ;)