NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Únor 2012

Milý deníčku,... (29.2.2012)

29. února 2012 v 13:02 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

pardon, že jsem se táák dlouho neozvala :-) Ale když mě se nechce :D Máme prázdniny, miláček si vzal dovolenou a tak tenhle čas trávíme maximálně spolu :-) Včera odpoledne jsme byli v bazénu - dala jsem svůj rekord :D Uplavala jsem 11 bazénu (což je 275 metrů! :D) a miláček se s vým mladším bráchou jich dali 20, čili rovných 500 metrů :-) Čekala jsem, že se ráno nebudu moct ani hnout :D Ale bylo to ok ;)- Za hodinku vyrážíme někam do terénu, vůbec nevím kam :) Ale mám si prej vzí outdoorový oblečení a obuv :D Hm, mam jen tu obuv, jinak si beru džíny :D Asi budeme i něco fotit, tak to sem pak dyžtak dám :-)
A v pondělí jsem pekla banánovou roládu s Margotkou, tak se sem chystám dát recept i s fotkama :-) Tak se můžete začít těšit, je výborná a povedla se mi! :-)
A jak trávíte čas vy? :)

Jak přežít vlastní život

22. února 2012 v 18:03 | Geheimnis |  Téma týdne
Těžko říct, co nás škola nenaučila. Škola nás má totiž především naučit číst, psát a počítat. Postupně můžeme své vědomosti rozvíjet v závislosti na tom, jak moc chceme nebo nechceme. Bohužel, větěině z nás se více vzdělávat nechce. Ještě větší bohužel však je, že ještě větší většině se nechce ani pracovat, takže radši chodí do školy, ačkoli tam třeba už dávno nemají co dělat.. Ať už věkově, nebo mentálně.. Ale to bych se dostala někam, kam bych nechtěla, o tom snad zase jindy :-)
První stupeň základní školy nás pomalu a zlehka připravuje na těžší látku druhého stupně, jakožto fyzika, chemie, těžší matematika, přírodopis,... A vyskytnou se i někteří kantoři, kteří k těm všem vzorcům, tabulkám a jiným jistě důležitým věcem přidají navíc ještě pár rad do života.. Jenomže - kdo v patnácti letech poslouchá rady starších a zkušených, že?
Po úspěšném skončení povinné školní docházky jsme vpuštěni do víru života. Někteří pokračují v učení, jiní se vrhají do práce, další snad zkouší štěstí v zahraničí. Každopádně každý z nás v této době projde školou. Ať už tou střední, učňovskou nebo tou nejtěžší - životní. Někdo má štěstí a potkává skvělé lidi - pokud pedagogy, pak si jejich unikátnost a dokonalost uvědomí až poté, co se s nimi přestane stýkat. A právě někteří z nich jsou těmi dalšími, kteří se nás snaží poučit nejen o tom, o čem mají, ale také o tom, co nám může pomoci v příští budoucnosti.

Proto je velmi těžké říct, co nás škola naučila nebo nenaučila. Když člověk poslouchá to, co mu učitel říká a naslouchá jeho myšlenkám, pak si myslím, že si ze školy může odnést daleko víc, než jen kolik je 1 + 1...

...kdyby vymřeli muži!

18. února 2012 v 17:27 | Geheimnis |  Téma týdne
Co by se stalo, kdyby...
  • ...vymřeli muži. Některým ženám by se neuvěřitelně ulevilo. No, i když.. Nejspíš všem ženám by se ohromně ulevilo :D. Dámy, přiznejme si to, že už vás jistě nejeden muž naštval a vás napadla hříšná (či spásná? :D) myšlenka: "Kdyby muži vymřeli!" Ano ano, svět by byl o něco lepší. Vážně?
  • Myslím si, že svět žen a mužů se nikdy nepropojí a ani nikdy navzájem nepochopí. Muži nikdy nepochopí ženskou logiku a ženy nikdy nepochopí, co tím, sakra, myslí, ženská logika? Copak ženy myslí jinak než muži? Ne. I ony mají mozek a i ony ho používají. Avšak jedno pohlaví bez druhého nedokáže žít. Nejsme oboupohlavní tvorové, čili se nemůžeme rozmnožovat sami. A ani ona pradávná technologie, kdy se muži vyjme žebro, z nějž vznikne žena, nepomůže. Kdoví, jak to s tím žebrem vlastně bylo... Jestli on to nebyl ocas, který patřil TÉ OPICI a z něj vznikl TEN MUŽ = opičák :D. Ale nechme evoluci evolucí.
  • Jsou egoističtí. Jsou agresivní. Jsou to lovci. A jak někteří s oblibou říkají (především pro svou obhajobu při nevěře), jsou to samci. Ale také jsou pracovití. Silní. Kreativní. A většinou dokonce i plodní. Čímž se opět dostáváme k tomu, že bez mužů nás prostě víc nebude. Stejně tak jako by jich nebylo víc bez nás :-P.
  • Jak se říká: protiklady se přitahují. A to, myslím, na ženy a muže dokonale sedí. Není většího protikladu. Díky čemuž se můžeme vzájemně skvěle doplňovat a být jeden druhéme praktickým :-) Jako živý příklad mohu uvést mě a mého "lovce": v pondělí odjíždí na kurz Přežití a dostal pouze jakési souřadnice, kam se má dostavit. Vím, že to přežije. Vím, že to tam zvládne, ať už to bude sebenáročnější. Vím, že je to prostě lovec. Ale nedostal by se tam, kdybych mu já dle těch souřadnic na mapě nenašla, kam se má vlastně dostavit ;)
  • A co vy, myslíte, že jsou muži nepostradatelní? :)


Minipizzy

14. února 2012 v 20:11 | Geheimnis |  Slaná jídla
Huráá, konečně taky něco slaného, že? :D

Poslední šance!

14. února 2012 v 19:54 | Geheimnis |  Pocity
Tak dnes dávám TV Prima poslední šanci. Snad mě už konečně do té televize pustí :D Jasně, já chápu, že se jim nechce, lidé mě pak budou žádat častěji, protože takovou sexy chytrou zrzku tam ještě určitě neměli 8-) Ba néé :D Sama jsem na sebe zvědavá :-) Sexy určitě nejsem a chytrá.. To se teprve uvidí :D :-) Tak snad dnes konečně...
A co vlastně Valentýn♥? :-) Dostali jste nějaké pěkné dárky? Koupili, vyrobili či snad upekli jste něco svým drahým polovičkám? :-) Já ano :-) Před týdnem dostal tu čokoládičku a dnes jsem pekla muffiny a minipizzy :-) Zítra se mi, vojáček, vrací, tak ať se má na co těšit ;) Pěkně si ten dnešek vynahradím ;) Mám chuť milovat a objímat celý svět :D Jsem hroznej cíťa, já vím, Valentýn děsně moc prožívám :-) Obzvlášť tehdy, řekne-li někdo, že to j AMERICKÝ SVÁTEK :-X To bych vraždila! :D
Doufám, že nikdo není se svým milým nebo milou rozhádaný, já si totiž myslím, že stejně jako na Vánoce, tak i na Valentýna by si lidé měli odpouštět a mít se rádi :-) Ideálně bychom se měli milovat každý den, ale známe se 8-) :D Jdu vám sem ještě honem hodit recepty a šup k telce! :-)

A je to venku! :(

11. února 2012 v 12:53 | Geheimnis |  Pocity
Jak jsem se už v týdnu zmiňovala, byla jsem dnes dopoledne u zubařky. Momentálně už jsem doma, zatím mě nic moc nebolí, ale připadám si totálně mimo. Bojím se polknout, natož pít nebo něco sníst. A máma rovna udělala takový dobrý oběd :( ale bohužel.. Snad večer něco málo, ale pochybuju..
Stoličku mi totiž, jak nadpis napovídá, zubařka vytrhla. Polovina pusy umrtvená (ačkoli to nezabránilo pár krátkým bolestem během trhání),v puse díra jako kráva, hromadí se mi sliny a já nevím, co s nimi, bojím se polykat, abych si do té rány nezanesla nějakou infekci a popravdě, mám umrtvenou i půlku jazyka, takže to polykání ani tak moc nejde. Nevím, co mám dělat, praděpodobně zalehnu do postele a budu koukat na nějaké seriály. Asi na Přešlapy, ty mi vždycky zvednou náladu :-) Akorát jim ve videoarchivu chybí druhý díl první řady, který jsem se právě chystala shlédnout, ale bohužel, budu muset pokračovat třetím :-) Aspoň se nějak zabavím... Asi za hodinku se chystám vzít si nějaký paralen nebo něco podobného, aby to začalo účinkovat, až přestaně fungovat anestezie.. No, snad to nebude žádný horor, už takhle se mi chce brečet jen proto, že mi trhala zub a že nevím, co mám dělat, jestli můžu pít nebo co... Mám dost blbou náladu, protože jsem byla ještě nakoupit v Bille a tam mě všechno s*alo... Nebyly vůbecc žádné košíky, lidi jak pitomý se mi motali přes cestu, nešel parkovací automat, takže kdybych ještě ke všemu dostala pokutu.... No nevím no, snad se ten den ještě nějak zlepší.. Každopádně, pokud máte nějaké tipy, jak se co nejlépe vyrovnat s vytrženou stoličkou, neváhejte a pište, budu vděčná za cokoli...

Milý deníčku,... (10.2.2012)

10. února 2012 v 16:28 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

tak včera jsem nebyla ve škole. Zato jsem byla u zubaře a dopoledne jsem nedočkavě vyhlížela svého milého. Ve středu měl službu, za kterou dostal dva dny náhradního volna (nebo tedy 17,5 hodiny, což jsou v podstatě dva pracovní dny, že? :D) a včera tedy dorazil domů. Ale všichni (nebo většina?) víme, že včera to počasí opravdu stálo za nic a tak mu cesta trvala skoro dvě hodinky oproti klasické jedné, čili jsem zákonitě měla strach. Ale dorazil v pořádku :-) Horší to ale bylo se mnou, když jsem v půl jedné vyjela na silnici já se snahou dorazit k zubařce celá. Drkotala jsem se sice "jen" půl hodiny, za to jsem ale jela průměrnou rychlostí čtyřicet. Jen mě mrzí ta spotřebnovaná nafta, neboť u zubařky jsem si poseděla jeden a půl hodinky a jela jsem zase domů, neboť na mě stále jaksi nepřicházela řada a já se musela maximálně v půl čtvrté opět vrátit domů a vozidlo předat miláčkovi, aby se on přepravil na svoje vyšetření na druhou stranu okresu. Čili jsme se prakticky neviděli, až večer. Dohromady jsme se viděli sotva pár hodin, zato to ale bylo moc pěkné :-) Dnes si mě vyzvedl před školou a jeli jsme rovnou do Berouna na vlak, tedy on, já jsem si sedla za volant a jela pěkně domů. Uvidíme se až ve středu, jelikož zítra má další službu a za tu má další náhradní volno, které se vybere opět za čtvrtek a pátek, čili ve středu odpoledne se mi vrátí :-)
Zato já mám zkažený víkend :( Zítra dopoledne jdu zubařku risknout znova, tak jsem zvědavá, co mi v té puse vyrobí :( Trošku jsem študovala po internetu a zjistila jsem, že bych nejradši dostala amalgámovou plombu, která se míchá přímo v ordinaci a má prý být zadarmo :D prý je méně kvalitní než ta, co se dodává v kapslích, ale co.. Mě jde především o to, abych u ní utratila co nejméně :-)
Tak se mějte a užijte si víkend lépe než já :-*

NIKDO NENÍ DOKONALÝ

7. února 2012 v 17:51 | Geheimnis |  Pocity
Tak nezapomeňte! :) Dnes už to snad vyjde ;) Zasmějte se na účet blbce ve fialovém kabátě se zrzavými vlasy :D Pokud nesoutěžím za ženy, pak za Kladno! :)

Snad už to dnes poběží :-) Těším se a vy se taky máte nač! :D :)

Punčové řezy

5. února 2012 v 20:11 | Geheimnis |  Sladká jídla
Tak tady je recept na ty slibované řezy :-)