NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Květen 2012

Milý deníčku,... (31.5.2012)

31. května 2012 v 10:26 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

jsem už přes týden doma. Mám takové "volno". Pevně stanovenou brigádu mám až na srpen a čekám, jestli se dostanu (spíš až na červenec než na červen) ještě někam. Uvidíme :-)
Ale co je důležité - doma se strašně nudím! Akorát předevčírem jsem se zabavila dopoledne tím, že jsem uvařila oběd (španělské ptáčky s rýží a na to, že jsem v kuchyni dost amatér, tak se to i povedlo :D). Pak jsem uklidila v kuchyni. No a včera jsem se taky nudila, ale vaříno už bylo, tak jsem jen uklízela :D. Naštěstí mi pak napsala kamarádka, jestli se nechci přijet podívat odpoledne na návštěvu. Ona má malou holčičku a ta je prostě úžasná ♥ Já i můj milý jí máme strašně rádi :-) A co je ještě lepší, ona má ráda nás :D Teda, hlavně mě :-) Strejda se jí asi tolik nelíbí... :D Ale včera to bylo hrozně fajn odpoledne ;)
A taky vám musím něco říct. Věříte na výklad snů? Já celkem ano. Včera se mi zdál sen (sice hodně divnej), který byl přímo přebytý znameními! A tak jsem po probuzení sedla k počítači a našla si online snář. A celkem mě udivilo, co všechno mi ten sen napověděl... A dnes se mi zdálo opět něco, tak jsem opět zasedla ke snáři a opět mi to něco řeklo. Tak doufám, že to bude pravda, protože pokud ano, tak by to všechno mohlo být fajn.. :-) :D

Kdo chcete zkusit snář - ať už ze zvědavosti nebo tomu doopravdy věříte - pak se podívejte sem.

A mějte se pěkně, já jdu zase uklízet :D

Sbohem, paní Kabátová!

27. května 2012 v 18:31 | Geheimnis |  Co mě zaujalo
Nevěřím tomu, že plno z těch, kdo tento článek byť jen okem přehlédnou, budou znát českou herečku Zitu Kabátovou. Byla poslední z generace Natašky Gollové nebo Oldřicha Nového (ačkoli ten byl asi o patnáct let starší než obě tyto dámy) a dnes ráno bohužel zemřela.. Přála si dožít se stovky. Ale já si myslím, že i věk 99 let úctyhodný! Teď už jí je jistě dobře, je v nebi mezi svými.

Sbohem, paní Kabátová!


Maturita v kapse!

23. května 2012 v 10:48 | Geheimnis |  Přítomnost
Moc se omlouvám, že jsem se měsíc neozvala.. Ale to víte, už ten blog není co býval.. :( A navíc maturita. Ale tu už mám za sebou a musím říct, že velmi úspěšně! :-) Zdá se, že budu mít vyznamenání!! :D Už jen čekám, až dostanu slavnostní maturitní vysvědčení a hlavně ještě udělat přijímačky na vysokou. Snad se to podaří :-)
Je tolik o čem psát, ale za ten měsíc se stalo tolik věcí... Štěstí, neštěstí, smůla, radost,... Snad příště budu mít více chutí do psaní :-)