NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Únor 2013

Proměna jest dokonána aneb Valentýne, vítej!

6. února 2013 v 20:33 | Geheimnis |  Moje fotky
Moji drazí,
oficiálně jsem to sem do článku nenapsala, ale teď už můžu. Včera proběhla Valentýnská proměna s Proženy.cz. A já jsem byla hlavní hvězdou! Napsala jsem email redaktorce Janě Finferlové, přičemž jsem vážně neměla žádné iluze o tom, že já budu ta "šťastná", kterou vyberou. Ale stalo se a hned druhý den na mě ve schránce čekal milý email, že pokud mám stále ještě chuť, mohu dorazit do Prahy a projít si touto úžasnou proměnou. A o tom vám chci dnes psát, dřív, než vyjde článek na výše uvedeném serveru (což by mělo být kolem 14.2.2013) a také dokud mám celý den a všechny s ním spojené pocity v živé paměti. Neboť věřte či ne, ale už ve svých 21 letech mám pamět dost ochablou.
Dnes mi navíc milá slečna redaktorka již zaslala fotografie z celého dne a jsou opravdu úchvatné! Ihned po přečtení emailu a prohlédnutí fotek jsem odepsala, že bych jednu z fotek chtěla mít jako novou profilovku na facebooku, ale nevím, jestli tím neporuším nějaká autorská práva. A tudíž ani nevím, jestli mohu fotky šířit zde na svém blogu. Proto pod fotky raději uvedu jméno fotografky, popřípadě je smažu, bude-li s tím problém.
Tak, ale teď už šup na věc!

Proměna měla zahrnovat barvení, střih, líčení, oblečení a fotodokumentaci.
Vše mělo začít v kadeřnickém salonu Toni&Guy poblíž Václavského náměstí v 9:00. Já jsem vylezla ze stanice metra Muzeum krátce po půl deváté a salon jsem našla celkem rychle, zbylo mi ještě spoustu času a stát před vchodem jako nějaká socka jsem nechtěla. Navíc jsem na mapách.cz zjistila, že někdě poblíž náměstí je Štěpánská ulice a to je ulice, pokud si na 99% dobře vzpomínám, kde bydlela Nataša Gollová, dokud nešla do domova důchodců v Krči. A tak jsem onu ulici hledala v místech, kde se dle mého orientačního smyslu měla nacházet a že bych si tam jako udělala nějakou fotečku a měla dobrý pocit z toho, že stojím v místě, kde moje milovaná Nataška strávila tolik let života. Nechci se vytahovat, ale myslím, že mám velmi dobře vyvinutý smysl pro orientaci, leč zrovna včera nějak vynechával. Nebo jsem možná byla blíž, než jsem tušila, nicméně jsem neměla zase tak moc času a rozhodně jsem nechtěla přijít pozdě. Jo, kdybych jen věděla...