NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Březen 2013

Časy se mění! :D

15. března 2013 v 18:59 | Geheimnis |  Různé fotky
Omlouvám se, ale tohle sem prostě musím dát.. Po opravdu dlouhé době jsem narazila na aktuální fotku všech členů kapely Tokio Hotel... No, zděsila jsem se!!!
Proboha, Bill? To je Bill Kaulitz??? No to snad ne!!!! Nevím teď, koho mi připomíná, ale asi něco mezi tarzanem a opicí..... Hrůza!
Tom? Proboha, proč nezůstal u svého hoperského stylu?? Hopery nesnáším, ale jemu to slušelo...
Georg.. Achjo, měl krásné dlouhé vlasy, ale tanhle sestřih mu celkem sluší, i když... Je to prostě teď pro mě někdo jiný.
Jediný Gustav snad zůstal tak nějak věrný svému starému já. Ale to je asi tak jediný...

Kariérní postup

5. března 2013 v 12:56 | Geheimnis |  Pocity
Tak se hlásím po měsíci. Vtipné je, že dnes je to přesně měsíc, co jsem prošla proměnou.. A ještě vtipnější je, že moje vlasy jsou přesně o centimetr delší :D Jak jsem na to přišla? Podle odrostů přeci... :-)
Ale o tom jsem psát nechtěla, že?
Jsem studentka, studuji na vyšší odborné škole v Kladně obor Finance a účetnictví. Pevně věřím a přeju si, abych za tři roky v tomto oboru našla uplatnění a nejlepší by bylo moje vysněné místo v České spořitelně za přepážkou. Někomu to může připadat jako vysoká laťka, někdo naopak může oponovat, že nemám žádné ambice. A oba směry jsou pravdivé. Nesměřuji příliš vysoko, nějaký management nebo marketing jde kolem mě, nejsem vůdčí typ a proto se ředitelování a podobným věcem chci vyhnout. Ale v dnešní době, kdy je devítiprocentní nezaměstnanost, si člověk nemůže diktovat podmínky a vybírat si práci. Proto je možná můj sen přeci jen trošku vysoko, ale není nereálný.. Tak uvidíme :-)
Každopádně, momentálně sedím u kasy v krámku s bižuterií. A beru to jako kariérní postup :D a proč? Protože doteď jsem měla jako brigádu jen hlídání objektů u Securitas coby strážný v nehezké uniformě. Navíc dvanáct hodin v kuse o víkend. Teď mám jarní prázdniny, jsem v týdnu, ve styku s lidmi, prodávám, což jsem si také vždy tajně přála. Kšefty zatím moc nejdou, ale snad se to rozjede.. Ale už musím končit, mám po polední pauze :-) Tak já se snad zase někdy ozvu! :-)