NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Červen 2013

Herzlich willkommen!

11. června 2013 v 16:51 | Geheimnis |  Pocity
Ahoj! :D

Takže po velmi dlooouhé pauze vás opět zdravím. Přesně jak jsem si myslela - jakmile v článku poděkuju za vaše komentáře, tak komentovat přestanete.. Nu což! :D Jdeme dál.
Prázdniny se blíží a zkouškové právě probíhá v plném proudu. Zkoušku z ekonomie mám z krku a za jedna! Vytáhla jsem si pojišťovnictví - tohle téma je mi prostě souzené. :D Ještě mám před sebou ale zkoušku z podnikové ekonomie a hlavně z němčiny!
A němčina je pro mě momentálně Thema Nr. Eins! A víte proč? Protože se chystám do Německa! A ne na jeden den, víkend nebo týden. Rovnou na dva měsíce! :-)
Když jsem hledala brigádu na prázdniny, narazila jsem na jednu aupair agenturu. Ta práce mě začala zajímat a tak jsem se pomalu, kousek po kousku, sunula k cíli. A teď už jsem ve fázi, kdy už je téměř jisté, že odjedu! Právě v posledních dnech jsem totiž v kontaktu s jistou Gräfin von Drechsel, tedy hraběnkou z Bavorska, která sice nepotřebuje pohlídat děti, ale zato nabízí práci jako výpomoc v domácnosti a venčení pejsků. Musím vám říct, že si připadám jako v pohádce, nebo líp - jako ve filmu! :-)
Opravdu se moc těším, ale na druhou stranu mám obavy, aby se něco nepokazilo. Protože pokazit se může vždy všechno.
Každopádně mám ještě měsíc, než odjedu. Takže je opravdu fůra času na to, aby to celé krachlo. Ale pevně věřím, že se tak nestane a že se mi tam bude líbit. Paní z agentury se mi za tuto "šlechtickou rodinu", jak je sama nazvala, zaručila. Takže snad vše bude ok. :-)
Pokud tam budu mít přístup k internetu, pak se můžete určitě těšit na nějaké mé dojmy a zážitky!
Mějte se krásně a užívejte sluníčka! :-)