NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Listopad 2013

Zápis z wellnessu a můj miliontý výlev srdce

9. listopadu 2013 v 11:57 | Geheimnis |  Pocity
Ahoj,
to snad neni možný, že ten blog tak strašně zanedbávám. Píšu sem jen když už to mé svědomí neunese.
Tak nejprve začnu tím příjemnějším :-) a to shrnutím našeho wellness pobytu v České Lípě, který proběhl minulý víkend.
Jak už to tak bývá, tak samotný pobyt jsem v tu chvíli neprožívala nijak valně. Ale zpětně mi to připadá jako sen. Sice jsme neměli moc pěkné počasí, většinou pod mrakem, mlhavo a sychravo, ale i tak to bylo fajn.
Procedur jsme měli opravdu hodně. Já osobně jsem si vybrala navíc medovo-mléčnou koupel, pedikúru a částečnou aromatickou masáž zad. Kromě těchto procedur jsme ale měli plno dalších v balíčku: na výběr jednu léčebnou proceduru po dobu 20 minut (já si vybrala čokoládový zábal, opět na záda :-)), oxygenoterapii (nasadíte si kyslíkovou masku na obličej a dýcháte dvacet minut jen čistý kyslík. Škoda, že jsem u sebe neměla mobil, to by byly krásné fotky! :D), solnou jeskyni (sedíte v křeslech v naaranžované jeskyni, kde je všude po zemi mořská sůl, okolo vás svítí jen solné lampy a z větráku na vás fouká solný roztok), vstup do wellness (necelá hodinka v sauně a vířivce, paráda), vstup do fitness centra (tam jsme si to opravdu užili. A hlavně to, že nás tam nikdo nezná, kdyby náhodou proběhl nějaký trapas - jakože proběhl, když jsem na jednom stroji "šlapala" asi pět minut pozadu..), 15 minut v solariu (to jsme nakonec ze strachu nevyužily :D) a vstup do aquaparku (ehm, tam jsme vydrželi asi půl hodiny... No prostě nuda, no! :D). A k tomu ještě slevaa 30% ke kadeřnici, což jsme také využily. Snad jsem na nic nezapomněla. Bylo to opravdu skvělé!
V páteční večer jsme vyrazily obhlédnout místní bary. To byla taková paráda, smět si dát bez výčitek alkoholický nápoj, protože jste věděli, že nemusíte řídit! :-) A tak jsem si dala Západ slunce a Lucka Piňacoladu. A na to pak ještě alžírskou kávu. Tu jsem už ale nějak nemohla dopít, bylo toho moc.