NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Prosinec 2013

Nejšmoulovatěji zamilovaná

3. prosince 2013 v 12:23 | Geheimnis |  Pocity
Ahoj ahoj ahoj! :-)
Opravdu se moc moc omlouvám, že zanedbávám svůj blog, což vám zase až tak moc vadit nemusí, ale především vaše blogy, vaše články a vaše pocity. Opravdu mě to moc mrzí!! Snažím se chodit na vaše blogy, snažím se číst, ale někdy nejsem prostě schopná dočíst články do konce a s komentáři je to taky těžké. Ale nebojte se, nezapomněla jsem na vás a nepřestala jsem se o vás zajímat! :-) Jen prostě nějak není čas a síla. Přiznejme si to, jsem líná :-)
Ve zkratce co je u mě nového: (omluvte mě, jestli něco už jsem psala, ale jsem líná číst i svoje články a moje paměť je opravdu blbá)
 • spolu s nejlepší kamarádkou jsme celkem rychle zprovoznily naší vlastní posilovnu v bývalé klubovně pro děti, která delší dobu nebyla využívaná.
 • Minulé dva týdny jsem měla odbornou praxi od školy. Strávila jsem ji v kanceláři firmy, u které pracuju jako stražná. A utvrdila jsem se v tom, že opravdu chci pracovat v bance.
 • Začaly jsme s onou nejlepší kamarádkou L. běhat. Spolu s další kamarádkou A., která běhá závodně. Trénujeme na Vánoční běh zde u nás ve vsi. Je to 5 km dlouhá trať. M. ho běhá každý rok. Blondýna se prý nezúčastní, neboť je prý v práci. Jupí. Fakt se s ní nechci potkat. Ne tady u nás.
 • M. mi včera psal sms. Jsem z něj nějaká divná. Nevím, co si o něm mám myslet. Ale nebojte se, myšlenky na něj mě dávno přešly! Má co chtěl (blondýna), tak ať si s ní užije. Já jsem teď šťastná!!!!
 • Během oněch dvou praxovních dní jsem měla dvě rande. S jedním člověkem. Obě rande byla neskutečná!!! On je neskutečný!!! Je to můj taťka Šmoula a já jsem jeho Šmoulinka. Mám ho strašně moc ráda a teprve s ním vidím, jak jsem byla hloupá, když jsem si myslela, že M. je ten pravý.
 • Mám z toho trošku obavy, protože sice si spolu píšeme už od 20.října a stihli jsme si toho o sobě napsat celkem dost, přesto jsme se viděli jen dvakrát a obě schůzky byly... Dokonalé. Nechápu to, jak se někdo může do někoho zamilovat tak rychle a tak snadno. Ale je to tak.
 • Myslím, že je to oboustranné. Jen já jsem asi ta, co to víc prožívá a víc dává najevo. Ale přesto z taťky cítím, že mě má stejně rád jako já jeho. A to je pro mě důležité.
 • Abyste si udělali trošku představu, je o sedm let starší než já, je rozvedený a má malého syna. Ale nic z toho mi nevadí. Mám ho ráda. A malý Šmoulíček je také skvělý. Jen ze sebe mám strach, abych to s ním uměla, aby mě měl rád a celkově aby to vše bylo super.
 • Příští víkend jedu opět k němu. Budeme péct cukroví, nejspíš pojedeme do bazénu (pokud nebude Šmoulíček nastydlý apod.) a prostě to vše bude moc moc super. Tenhle víkend totiž byl. Nejromantičtější noc a den mého života... :-)
 • Stále chodím do školky a stále mě to baví. Děti jsou úžasné, i když jak už mě trošku víc znají, tak jsou trošku zlobivější. Ale pořád to jde.
 • V sobotu jsem se zúčastnila Čertího rejdění v Kladně jako pomocník. Takže další zkušenost pro případné vycestování do zahraničí jako au-pair.
 • Pod perex přidám pár fotek, ať ten článek není tak suchý. Já osobně mám ráda, když čtu nějaký článek a jsou k tomu fotky :-)

A to je tak nějak vše. Netuším, jestli se mi to povedlo napsat ve zkratce. Vždy se nechám unést. A taky nevím, jestli jsem něco nevynechala. Za tu dobu, co jsem se tady neukázala, se událo spousta věcí. Většinou ale krásných. Já jsem totiž několik dní v kuse hrozně šťastná a to jen díky mému taťkovi. Netuším, jak dlouho to štěstí bude trvat, jak dlouho nám to bude takhle skvěle klapat a vůbec jak dlouho to takhle bude probíhat. Ale hlavní je to, že teď momentálně jsem neskutečně šťastná a nehodlám se toho pocitu vzdát a užívám si ho každou chvílí.
Přeju vám přinejmenším aspoň tolik štěstí jako mám teď já a hlavně krásné svátky. Kdoví, kdy se totiž zase ozvu... :-) Mějte se krásně!!!! :-)