NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Leden 2014

Jak na Nový rok, tak po celý rok? No potěš.

21. ledna 2014 v 20:00 | Geheimnis |  Pocity
Zdravím, zdravím, zdravím a omlouvám se.

Absence to byla opravdu dlouhá a bohužel jsem "neměla čas" ani na vaše blogy. Nevím, jestli nebyl čas, nálada nebo co... Prostě jsem meškala.
Ne že bych teď cítila příliv nové blogové energie. Jen jsem měla pocit, že bych se mohla aspoň ozvat. :-)

Za tu dobu se zase pár věcí změnilo, no jo.
Ale nejdřív asi začnu tím, jak jsem pojmenovala nadpis. Když jsem totiž tak trošku přemítala o minulém roce, co se všechno stalo, jak se mi převrátil život tak nějak naruby a hlavně - jak ten rok 2013 začal - Silvestr 2012 a Nový rok 2013, tak mi najednou připadlo, že rčení (nebo jak se tomu říká :D) "Jak na Nový rok, tak po celý rok" má dost co do sebe.
Loňský Silvestr byl zatím můj nejhorší - s M. jsem se stačila pohádat, probrečela jsem skoro celou noc a na půlnoc jsem čekala u něj a povídala jsem si s jeho babičkou, načež o půlnoci jsem byla s celou jeho rodinou a přihlížela jsem ohňostroji, ovšem bez "partnera". Takže na tradiční novoroční polibek jsem čekala marně, jako bonus jsem se dozvěděla, že 1.1.2013 sem k nám do vsi má za M. přijet jeho "kamarádka" L., za kterou o prázdniny celkem často jezdil. Prý lézt na skály. Jasně. A tak to taky bylo. Čili na Nový rok jsem byla skoro celý den sama, vynervovaná z toho, že kluk, kterýho miluju je s jinou a ani se s tím netají a musela jsem ho nahánět po smskách. Bezva. A aby toho nebylo málo, tak ani neproběhl žádný novoroční sex (nebo si to absolutně nevybavuju). A výsledek? Do půli roka se "sčuchnul" s tou jeho blondýnou, mezitím co já jsem byla v Německu a těšila se na něj a věřila, že vše bude ok, on s ní trávil veškerý svůj volný čas a opravdu nevěřím tomu, že s ní do mého návratu nic neměl. Bože, když si vezmu, jak jsem byla blbá!!! Jak jsem se o něj starala, když ležel v nemocnici!!! Já jsem taková kráva!!! Naivní...!!! A vše mi došlo až časem. No každopádně Nový rok 2013 stál za ho**o a vesměs celý ten rok taky, alespoň co se týče oblasti vztahů.
A letošek nevypadá o nic nadějněji. Na Nový rok jsem byla opět sama, protože taťka chtěl přijet až 2.1. Nevěří horoskopům, kartářkám ani pověrám. Ale já jo - alespoň něčemu z toho věřím. Nový rok jsem tedy strávila úklidem, učením a cvičením. Dost dobrý. Jestli mě tohle čeká celý rok, tak paráda. Vyhlídky perfektní fakt.
A na to, jak jsem byla šťastná, minimálně do konce roku 2013 jsem šťastná opravdu byla, tak se to nějak otočilo. Od 3.1. jsem se s taťkou neviděla a náš "vztah" se vůbec nevyvíjí. A když říkám vůbec, tak vůbec. Žádným směrem. A já z toho začínám být dost rozpačitá. Nevím, co dělat. Nejhorší na tom je, že nejvíc by mě na tom ukončení mrzelo to, že už bych neviděla Matýska. Protože s jeho tatínkem je to značně komplikované. Mám ho ráda a moc, ale... Když nad tím tak denně přemýšlím, tak jsem vážně na vážkách, jestli to nemám ukončit s tím, že jestli spolu máme být, tak si k sobě cestu najdeme (spíš tedy on si ji najde ke mě, protože jistá blokace je především z jeho strany) a když ne, tak na nás čeká někdo jiný. Tak či tak, je to pro mě destruktivní a zničující a naprosto zkličující. A především cítím pocit naprosté nespravedlnosti!!!
Proč někdo, kdo mi de facto "přebere" chlapa je šťastný?? Proč chlap, který se ke mě v mnoha ohledech vůbec nechoval hezky, je šťastný? Chlap, který mě dokázal podvést a udělal by to určitě znovu, má pevný a láskyplný vztah? Chlap, který o blondýně řekl, že je to kráva a svým způsobem zlá ženská, s ní teď bydlí, chce s ní mít děti a vůbec ji chávlí až do nebes?!!!!!
A proč do pr*ele já, která ani ten vztah vlastně ani nemá, ale přesto si nehledá nikoho jinýho, aby naplnila své potřeby a touhy, se pořád dokola a dokola topí ve vztahových sračkách???? Proč!!!! Proč mají svině štěstí!!!!


Aaahh, omlouvám se. Ale mám v sobě plno nahromaděného vzteku. Nejraději bych to vyřvala do celého světa! Ale nikdo na mě není zvědavý.