NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Říjen 2015

Jak je Gehy "neschopná".

27. října 2015 v 17:07 | Geheimnis |  Pocity
Plán byl jasný.

V sobotu a neděli zevlovat na Spartě, prolustrovat všechny opomíjené blogy a napsat nějaký článek. No, moc se mi to nepovedlo.

V pátek jsem měla na poště odpolední. Tzn. být od dvanácti do sedmi v práci. Pak jsem měla za úkol se dostat autem PO TMĚ (světla jsem měla rozsvícená, kdyby si chtěl někdo rýpnout) z bodu A do bodu B, přičemž z bodu A znám cestu jen domů a v bodě B jsem nikdy nebyla. Bod A je logicky moje pracoviště na Hájích. Bodem B se rozumí Prosek, kde jsem měla strávit již svou druhou noc u moc milé osoby.
Díky svému novému inteligentnímu telefonu jsem se dopravila na místo určení v rekordním čase a bez ztráty čehokoli.

Přenocování proběhlo stejně hladce jako to první, o týden dřív. Sklenička vína (moc dobrého, sladkého, leč zrádného), příjemné povídání, mazlení, milování... Ano, Gehy má chlapa, ale to teď nebudeme rozebírat. :)
Ráno jsem se probudila s mírným bolehlavem, přisuzovaným právě tomu vínku. Nutno podotknout, že jsem tu jednu velkou vinnou sklenici ani nedopila. Opět díky své nově nabyté navigaci jsem se z bodu B dostala hladce do bodu C, tedy na Letnou.

Jak v Jiříkové vidění

21. října 2015 v 22:29 | Geheimnis |  Pocity
Ahoj.

Víc než týden, možná víc nebo míň, jsem se neozvala. Na tomhle svém blogu, ani na ostatních, mých oblíbencích. Nebyl čas, fakt.
Maximálně jsem každý den projela, jestli nepřibyl nějaký komentář a taky jsem vždy hodila očko na toplist, jestli jsem se třeba přes noc nestala hvězdou.

A pak přijdu dnes domů a- ŠOK!!!


Na počítadle naskákalo pro mě - v tu chvíli - nespočítatelné číslo. Asi 180 lidí. Protřela jsem si oči, zaktualizovala stránku, restartovala počítač. Ne, počítadlo nebylo zaseknuté ani přepočítané, ba naopak po těchto úkonech počet návštěvníků opět poskočil výše.
Jakože cože?

Sakra, mě se někdo naboural do blogu? Kurva, někdo mě sleduje? Do háje, ten chytrej telefon rozeslal všem mým přátelům na facebooku odkaz na můj blogodeníček?! Do pytle, to bude průser!!

Gehy, uklidni se.

Přihlásila jsem se a mrkla jsem nejnovější komentáře, protože u nejnovějších článků bylo samozřejmě vše beze změny. A ejhle, nové komentáře u měsíc a půl starého článku! Pročetla jsem je a zjistila, co se děje.
I když vlastně doteď nevím, co se to děje. Nevím, možná jsem kdysi při zakládání blogu s něčím souhlasila a blog.cz si teď může vybrat kdykoli jakýkoli můj článek a bez souhlasu či konzultace ho fláknout na hlavní stránku. A mě tím pak dostat do infarktového stavu. Říkám si, ještěže vybrali tenhle vesměs anonymní článek, kde nejmenuju nikoho jménem. A uvědomila jsem si, jak je všechno křehké, lehkovážné... Vyzpovídávám se tady ze svých nejniternějších pocitů v domnění, že kromě mě a pár dušiček si to nikdá nikdo nepřečte. Ale jak je vidět, internet je skutečně věc nevyzpytatelná a nebezpečná....

Nu nic, uvidíme, co z toho bude. Osobně se domnívám, že nejpozději pozítří tu budu mít opět návštěvnost do 10 lidí za den. :)

A na konec se rozloučím pro dnešek s aktuální fotkou - dnes jsem měla den volna, neboť jsem natáčela. Ruský historický film Sofie - velice zajímavá zkušenost, mám co srovnávat a na co se těšit... :-) Pokud to někdy bude v českých kinech, určitě upozorním ;).


Boží komedie!

14. října 2015 v 23:05 | Geheimnis |  Pocity
Ahoj! :-)

Taaak, dnes se zase budu spíš více rozepisovat o své herecké stránce :D :) Neboť dnes nám do konverzace na facebooku přistál odkaz na video. Jde o video z 9.října, kdy se náš Divadelní spolek No a co?! účastnil akce Mluvící ruce, o níž jsem se zmínila v posledním článku.

Bohužel, kvalita videa ani zvuku není příliš vysoká, proto místy dost možná ani nebudete rozumět. Ale já osobně jsem moc ráda, že mám alespoň takovouto zpětnou vazbu :-) A pro porovnání dám ještě video z června, kdy jsme hráli v divadle Perštýn. Tu a samou komedii - Nežárli. Ale v divadle s kulisami a teď v říjnu jsme si museli poradit se skutečným kamenným dvorkem.. :-)A pak se musím svěřit se svými pocity z nové hry, kterou zkoušíme, resp. jednou jsme ji přelouskali celou a včera jsme ji prvně louskali a usměrňovali si "emoce", které mají kdy být. A já musím říct, že se na svou novou roli "připosraného vlezdoprdelistického anděla" opravdu moooc těším :-) konečně se budu moct vyřádit, což jsem v roli doktorky Moniky Ultrasto nemohla. :-) Juchů :-)

A jelikož mám konečně zprovozněný nový telefon, budu příští zkoušku, tj. zítra, pokud možno něco málo natáčet a fotit.. Pro porovnání a pro nahlédnutí pod naši amatérskou uměleckou pokličku :-)

Loučím se a zase někdy nazdar!! :)

Opravdu vím, že vím, co chci?

10. října 2015 v 15:55 | Geheimnis |  Pocity
Ahoj všem! :-)

Mrzí mě, že poslední dobou blogy tak moc zanedbávám, ale opravdu nestíhám. Tento týden jsem opět měla zkoušky s umělci a v pátek, tj. včera, představení. Po dlouhé době. Naposledy v červnu, to jsme hráli v Perštýně a hráli jsme celé představení. Včera jsme hráli jen patnáctiminutový sestřih, ale i tak z toho mám nakonec super pocit.

Hrálo se v Dlouhé ulici v budově České unie neslyšících na akci nazvané Mluvící ruce. No, v budově. Ono se hrálo na dvorku. Na kočičích hlavách. A konkrétně náš divadelní spolek si vyhrál především s podloubím.


Fotka pořízená asi hodinu před naším nástupem na "scénu". Jsme magoři, fotíme se pořád. :D Ale musím uznat, že tahle fotka se mi moc líbí, všem nám to tam moc sluší :-)

Konečně <3

5. října 2015 v 21:36 | Geheimnis |  Pocity
Konečně jsem se dočkala :-)

Kromě toho, že se tu věčně rozplývám nad "Béčkama", Spartou jako takovou nebo nad herectvím, tak jsem se tu také kdysi rozplývala (hm, vlastně jsem spíš lkala) nad mateřstvím a miminky.
Klid, mě to - bohužel - ještě dost dlouho nečeká, neboť jak říkávám, musela bych být hermafrodit. A to nejsem.
Ale včera u nás byla bratránek i s malým Pepíčkem <3. Znala jsem ho jen z fotek na fb, ale od narození (narodil se koncem srpna) jsem ho ještě neviděla. A včera jsem měla konečně možnost se nejen roztéct nad jeho roztomilostí a maličkostí, ale také si ho pochovat. <3


Čím víc Gehy vydělává, tím víc Gehy utrácí.

3. října 2015 v 9:18 | Geheimnis
Zdravím!!! :-)

Aby bylo jasno, s tím mým výdělkem to zase tak horký nejni. :D Mám spíš jen dvě almužny najednou, resp. jednu ke konci měsíce a druhou uprostřed. Ta druhá mě teda teprve čeká :D první pošťácka výplata. Jsem fakt napnutá, kolik jsem si vydělala.. :D

O to horší se mnou je, že dělám základní chybu, kterou děláme většina lidí, ať už máme vyšší či nižší míru finanční gramotnosti: počítám s penězi, které ještě nemám :D. Ale já tomu nebudu kat, že počítám s penězi, které nemám, protože JÁ to nazývám ROZPOČET :D.

A co má tedy Gehynka v rozpočtu?

Milý deníčku,... 1.10.2015 // Jak jsme měli barák plný chlapů

1. října 2015 v 21:37 | Geheimnis |  Milý deníčku,...
Milý deníčku,

už víc než deset let v našem celkem velkém rodinném domě žijeme tři. Já, máma a brácha. Přičemž brácha je mentálně postižený a je prostě svůj, čili ho jako chlapa s velkým CH brát nemůžem.
Po tátově smrti se sice máma pokoušela navázat ještě nějaké vztahy, ale nakonec ji to zcela odradilo a tak tu žijeme jen my dvě a brácha. A to se pak na takovém baráku projeví velice rychle. Když se něco pos*ere, tak nevíme co s tím a za kým s tím a lstiví lidé toho rádi využijí, vezmou nás na hůl a v mnoha případech to poserou ještě víc. :D

Dlouhá léta se v našem domě nezměnilo téměř nic. Až nyní jsem nabyli jistou peněžní sumu a po několika rodinných poradách (kdy jsem mámu přesvědčovala o svém názoru :D) jsme se rozhodli konečně udělat komplet přízemní patro novou elektriku, která je zde už více než padesát let a bylo to znát a navíc vyměnit posledních pět oken, která byla původní, za plastová.

Výsledek?