NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Když se plní sen.

31. srpna 2016 v 17:21 | Geheimnis |  Pocity
Budu vám vyprávět pohádku. Čerstvou, ale krásnou.

Žili byli dva lidé - ona a on. Různě se protloukali životem, vystřídali různá pracoviště, až se jejich cesty střetly v únoru roku 2016 v Městských divadlech pražských.
Líbil se jí od prvního okamžiku, to ví jistě. Ačkoli si na první setkávání s ním tolik nepamatuje, protože první měsíc v nové práci jí dával ohledně poznávání nových lidí značně zabrat.

Začalo to velmi nenápadně. On jí jednoho dne nabídl tykání, ona přijala a od té doby kdykoli se v práci potkali, usmáli se na sebe a řekli si "ahoj". Takhle to pokračovalo tři měsíce a dospělo to do stádia, kdy ona už nemohla snést jen letmé pohledy, úsměv a nic víc. Chtěla ho poznat. Cítila tolik lásky, kdykoli se na ni podíval, až ji to samotnou překvapovalo. Nevěděla o něm zhola nic - kolik mu je, kde bydlí, jaký je, jestli je zadaný... Prostě nic. Ale ta láskyplná emoce ji nedala spát a přes veškerý svůj vnitřní strach, že se zase žene do maléru, který skončí bolestivým rozchodem, se rozhodla navázat bližší kontakt.

Prvně se odhodlala někdy koncem května. Koupila si krásné nové přiléhavé šaty a vyrazila v nich do práce. Když se ten den setkali, věděla, že je její šance. Rozeběhla se za ním k tramvajové zastávce plna odhodlání mu říct o svých sympatiích. Došla k zastávce, uviděla ho a-.... A zasekla se a zahodila svou první šanci.


Byla z jeho přítomnosti natolik paf, že se rozhodla snížit se k tomu, aby mu napsala zprávu na facebooku. Ačkoli nebyli přáteli. Jenže nereagoval. Styděla se.
O pár dní později se ale oklepala a vymyslela nový plán. Napsala mu na divadelní email. Jakože jen tak z nudy mu píše. Když jí přišla odpověď, byla šťastná jako blecha. Po pár vyměněných emailech se jejich konverzace přesunula na skype.

Po pár dnech zjistili, že bydlí kousek od sebe a tím začali jejich občasné procházky. Za každou minutu strávenou v jeho blízkosti byla neskonale vděčná. Cítila se v sedmém nebi a to o to víc, že si skvěle rozuměli. Jen ji trápilo, že nikdy nedošlo k žádnému kontaktu a to ani když spolu zašli do kina.

Když už se po dalších třech měsících "randění" začala smiřovat s tím, že zůstanou jen přáteli, stalo se něco nádherného.

Psal se čtvrtek, 25. srpna. Byli domluveni na kině, tentokrát na animáku pro dospělé - Buchty a klobásy. Nyní to bylo v její moci. Konečně jednou platila ona a tím se zbavila nepříjemného pocitu, když za ní pořád vše platil. Koupila lístky, popcorn a colu. Čekala na něj před vchodem. Její snaha byla oceněna.
V kinosále se cosi prolomilo. Byli si fyzicky blíž než obvykle, on jí každou chvíli podstrkoval krabici s popcornem až pod nos a ona mu na oplátku dávala pít coly.

Po shlédnutí filmu vyšli se smíchem z kina a rozhodli se jít domů opět pěšky. Jen s menší obměnou - tentokrát přes Petřín.
Už se stmívalo, ale pořád bylo příjemně teplo. Po cestě si povídali, smáli se hláškám z filmu a bylo jim fajn. Než došli k jedné vyhlídce na Petříně.
Zatímco on se na chvíli vytratil, ona si sedla na zídku vyhlídky a čekala až se vrátí. Když se tak stalo, pronesla v legraci, že už nikam nejde. A v ten moment začalo kouzlo...

Přistoupil k ní, objal ji kolem pasu a poprvé za celé ty tři měsíce, co spolu trávili bok po boku jako přátelé či kolegové, ji políbil. Prosila ho, ať ji štípne nebo ať ji ujistí, že to není sen. Nebyl. Ačkoli tomu doteď není stále schopná uvěřit.

Z petřínské vyhlídky již spolu šli jako pár, v objetí.

Ona teď již jen doufá a věří, že to takto zůstane a nezmění se to. Je si tak jistá, že on je ten pravý, ten, na kterého čekala celý dosavadní život, že nechce uvěřit tomu, že by mohla znovu ublížit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 food-lover food-lover | Web | 31. srpna 2016 v 17:39 | Reagovat

To je romantika :) tyhle začátky, to poznávání, napětí, nervozita, to je krásný :)

2 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 31. srpna 2016 v 18:32 | Reagovat

[1]: to teda :-) taky mi to všechny kamarádky závidí :D ty, které už mají dlouhodobé vztahy závidí tu romantiku začátků a ty, které jsou singl, závidí všechno se vším všudy.. :D :-)

3 sarushef sarushef | Web | 31. srpna 2016 v 21:54 | Reagovat

To zní krásně :)

[2]: jak říkáš!

4 Jana Jana | E-mail | Web | 4. září 2016 v 14:32 | Reagovat

Jůůůůůůůůůůůůů to je tááák moc krásné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama