NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Práce, práce, volno, práce, volno, práce..

15. července 2017 v 13:33 | Geheimnis |  Pocity
Začalo léto, prázdniny a mnoha lidem také dovolená. Já si zatím užila jen jednu dovolenou, šestidenní a o odpočinku nemůže být řeč. Od pondělka mi začíná další dovolená, pět dní. A i tu už mám rozplánovanou. Jinak mám v plánu vesměs celé prázdniny chodit do práce. Vlastně, abych byla přesná - do prací. Jak možná víte z mnoha minulých článků, mám svou práci v divadle jako účetní, kde dělám na HPP a pak mám na dohodu ještě práci recepční na Spartě. A aby toho jako nebylo málo, tak se ucházím ještě o práci kočičí chůvy. Ta mi ale zatím z nějakého důvodu není přána...

Ale pojďme si to celé probrat detailněji :) Nejprve bych začala shrnutím dovolené, kterou již mám za sebou.


Jelo nás celkem šest. A pes. Kromě mých blízkých přátel jsem títmo absolvovala také historicky první dovolenou se svým milovaným :). Brala jsem to jako zkoušku: šest dní v kuse jsme spolu dosud nebyli.
Pronajali jsme si na celou dobu pobytu chatu se zahradou a oplocením kvůli Connie - pes. Ačkoli nakonec stejně byla celou dobu na vodítku, takže příště se na plot vybodneme a hned bude širší výběr ubytování... :-D
Měli jsme to stejně daleko do Adršpachu jako do Krkonoš. Trošku dál byly Broumovské stěny, ale vše na dojezd kolem hodiny, maximálně hodiny a půl (k naší smůle však téměř všude byly uzavírky a objížďky, čímž se plánovaná přeprava leckdy protáhla). A vše výše vyjmenované jsme také navštívili a poctivě prošlapali. Každý den jsme ušli minimálně 13 kilometrů. A když se k tomu připočítá námaha, když jsme šli z kopce do kopce, tak to člověka pořádně vyšťavilo. Ale stálo to za to! Zdolali jsme i nejvyšší vrchol Čech! :)

Celou dovolenou jsem plánovala já. Všechny výlety jsem pořádně nastudovala, na mapě odklikala metr po metru a vytvořila pro každého účastníka vlastní harmonogram, ke kterému jsem vytiskla i mapy a vše jsem pečlivě vybarvila. K mému úžasu všechny výlety vyšly na jedničku, vše šlo podle plánu.

Chata byla prostorná a každý jsme měli svůj pokoj, takže jsme měli soukromí. Taky jsme měli k dispozici dvě koupelny a dva záchody, což je pro šest lidí tak akorát.Z dovolené jsme se vrátili ve čtvrtek. A zatímco téměř všichni čerpali ještě do neděle volno, já jsem v pátek naklusala do práce v divadle a v sobotu jakbysmet. Tak nějak jsem předpokládala, že když máme ty divadelní prázdniny, tak se tam v podstatě jen mihnu, o nic nejde. To jsem se ale šeredně spletla!
Kromě neděle, kdy jsem měla celý den volno (a kromě kynutých borůvkových koláčů jsem nedělala vůbec, ale vůbec nic!), jsem až do úterý v práci byla až do večera! Až ve středu jsem odcházela kolem půl čtvrté, protože jsem byla na půl pátou objednaná ke kadeřnici na melíry a střih. (Haha, prvně v životě mám patku :D). Ve čtvrtek jsem pro změnu vypadla už před druhou hodinou, protože jsem měla sraz z kamarádkou (jednou z těch, se kterou jsem trávila dovolenou) - sedli jsme si do pizzerie, poklábosili a pak vyrazili na nákupy: z mé strany velice úspěšné, z kamarádčiny bohužel ne.
No a konečně pátek - tak to jsem v práci byla asi tak do půl druhé (konečně se začíná projevovat prázdninový režim :D) a měla jsem tak fůru času se připravit na večer. Protože večer jsem jela do Kralup nad Vltavou. A tam jsem se nechala nafotit... Pro mého milovaného přítele

Nafotili jsme celkem 109 fotek ve třech různých oblečení a v každém oblečení tak čtyři - pět póz. A z těch všech fotek smíte vybrat jen 10, které fotografka následně upraví a vytiskne?? Hodně těžké vybírání! Ne že bych byla taková kočka, ale ty fotky jsou prostě boží!
Veškeré fotky už mám k dispozici, udělala jsem výběr a teď už jen počkat, až si s nimi pohraje.
Co jsem vlastně nezmínila je důvod. Za měsíc, přesně 25.8.2017, totiž oslavíme roční výročí. Aww, dodnes si často v hlavě přehrávám naši první pusu na Petříně, první objetí, první držení se za ruce... Byl to kouzelný večer, na který nikdy nezapomenu.

Zatím si nejsem jistá, v jaké formě to drahému pokladu předám. Původně jsem měla na mysli nějaké album, pak fotoknihu a teď zase nevím. Musím se pořádně podívat na možnosti. Jsem z toho všeho hrozně nervózní, protože si vždycky něco vymyslím, zrealizuju a když dojde na lámání chleba (tj. na předání dárku), hlodají ve mě pochybnosti a celý svůj plán začnu totálně shazovat. Už teď se vidím, jak Broučkovi strkám zabalené cosi, mám kolem toho strašně moc keců a vysvětlení, dost možná se červenám, protože vím, co v tom je a že tím dávám najevo, že myslím jen na to jedno a... už jen tím to celé shodím a záležitost, která by mohla mít celkem vzrušující nádech, přetransformuju do komického rozbalování dárku k výročí, které hrotím jen já.

Ach bože, někdy se fakt nemám ráda.


Tak se aspoň pokochejte mými novými střevíčky a novými vlasy :-) Z obou mám ohromnou radost! Vlastně ze všeho, co se tento týden stalo. Jak kadeřnice, tak nákupy (ještě jsem si koupila žůžo tričko s Ariel a nápisem "Mermaids forever" ♥) a v neposlední řadě profi fotky! Nebýt toho příšerného snu, tak si pískám :-D A pak ještě mít miláčka u sebe. Od pondělí je na chatě v jižních Čechách a já trpím - nejen nezvyk, že se dlouho nevidíme (byli jsme zvyklí se vídat denně v práci a někdy o víkend), ale hlavně strach, že zapomenu jak vypadá a jak mluví, jaký je... Spíš taková menší fobie, že přestanu věřit, že skutečně existuje! (Ale naštěstí už existují společné fotky, které ho usvědčují! :D). Naštěstí příští týden buď ve středu nebo ve čtvrtek konečně pojedu za ním a také konečně po roce vztahu poznám jeho mámu! :) Jsem zvědavá. A nervózní. Ale to se poddá!

Tak a pro dnes končím :)

Mějte se fajnově! <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama