NAVŠTIVTE TAKÉ STRÁNKY NAŠEHO Divadelního spolku No a co?! Líbající

Na čem Gehy ujíždí?

20. srpna 2017 v 10:21 | Geheimnis |  Pocity
Můj milovaný přítel ujíždí na komiksech, komiksových filmech a všem, co se točí kolem sci-fi. Já jsem člověk přizpůsobivý a tak se dívám na jeho oblíbené filmy s ním, nebo spolu chodíme z 90% do kina právě na filmy tohoto typu. Jen jednou jsem se pokusila ho vytáhnout na "normální film, u kterého nemusím přemýšlet, kdo je kdo a na které straně stojí" a zašli jsme na Špunty na vodě. Propadák. Nebo se někdy shodneme na nějakém filmu, který chceme vidět oba a je "normální" (Hledá se Dory a animáky obecně, Fantastická zvířata a kde je najít, Orel Eddie, Já, Olga Hepnarová a v nejbližší době se chystáme na Dunkirk a Po strništi bos).

A na čem ujíždím jen já?
Jsou to seriály. Už roky sjíždím všechny série Čarodějek, jeden díl za druhým. Jejích osudy bych mohla zfleku převyprávět a to celkem podrobně.
Jenže to časem člověka začne nudit, když mu stačí vidět první minutu dílu a už ví, jaká bude zápletka a jak to nakonec dopadne. Proto jsem se asi tak před měsícem poohlédla po něčem jiném. A našla jsem skvělou stránku plnou online seriálů! → ODKAZ

Lois & Clark: Nová dobrodružství Supermana

Konkrétně včera jsem dosledovala seriál, který jsem jako dítě úplně žrala. Superman. Ten Superman, kterého ztvárnil boží Dean Cain a jeho seriálová Lois Laneová byla nepřekonatelná Teri Hatcher. Jako Supermana můžu považovat ještě Toma Wellinga, taktéž ze seriálu s názvem Smallville, nicméně jeho Lois Laneová a vlastně kterákoli jiná Lois se v ničem dosud nevyrovnala té, kterou ztvárnila před dvaceti lety právě Teri. Je vtipná, živá, hyperaktivní, žene se do nebezpečí hlava nehlava a byť byste normálně někoho takového odsoudili, že je to hlupák, tak jí to odpustíte právě proto, jaká je. Navíc český dabing Tamary Kotrbové-Komínkové je naprosto luxusní.
Jediné, co mi začalo časem lézt krkem, bylo přeslazené a přečasté cukrování Lois a Clarka. To se táhne celou třetí sérií, kdy si v každém díle řeknou minimálně třikrát "miluju tě". Chápejte, jsem romantická duše a dívám se také na telenovely :-D ale od seriálu tohoto ražení očekávám trošku něco jiného.
Čtvrtá řada je potom relativně dobrá, ale nevyrovná se první a druhé, které jsou rozhodně lepší už jen co se týká akčnosti a zápletek. A také tam teprve vzniká vztah Lois a Clarka a vy tím s napětím čekáte, kdy se konečně zamilují a dají si první polibek.

http://files.vm.ru/photo/vecherka/2013/09/doc6bzkk934rtj1doo9kc02_1600_3200.jpg
Zoufalé manželky

Jelikož mě Teri Hatcher naprosto dostala, rozhodla jsem se pokračovat v seriálech, kde se objevila. A první, který mě napadl a který jsem jistou dobu také sledovala, jsou Zoufalé manželky.
Matně si vybavuji hlavní zápletku a několik základních postav. V televizi jsem mohla vidět asi tak první a druhou sérii, pak už jsem od toho začala upouštět.
Na objeveném webu se seriály je ke shlédnutí 8 řad. Oproti Supermanovi mi to asi bude trvat déle :-D Ten měl jen čtyři. Každopádně se těším, až se Zoufalkami začnu.

http://img.cncenter.cz/img/18/new_article/979367-img-marcia-cross-zoufale-manzelky-konec-serial-v0.jpg?v=0

Policejní akademie / Police Academy: The Series

Prosím!!! Kdo máte odkaz na online shlédnutí tohohle seriálu??? Přiznejte se! :-D
Včera jsem se dívala na csfd.cz a hodnocení tohohle seroše mě nejenže překvapilo, ale také zamrzelo. Většina lidí dává přednost filmům z tohoto prostředí a naopak naprosto odsuzují tento počin. Já to mám přesně naopak. Filmy mě nebavily, takže jsem je ani pořádně nedokoukala a ani dnes nemám chuť to dohánět. Naopak tenhle seriál jsme si jako děti s bráchou nahráli na VHSky a pouštěli pořád dokola. Zbožňovala jsem ho.
Před časem, ještě dřív než jsem našla Supermana, jsem se snažila najít tuhle záležitost. Ke stažení, online - je mi to fuk. Chtěla jsem to vidět! Bohužel jediné co, tak jsem našla díly na youtube, ale bohužel v původném znění a bez titulek. Možná bych se smířila i s těmi titulky, ale mnohem raději bych ho objevila s úchvatným českým dabingem, který mám s postavami spojený. Každopádně se obávám, že se nedočkám ani jedné verze.

https://img.fdb.cz/obrazky/1fb88157bc62fe73369c055c27e6c.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janinka Janinka | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 12:30 | Reagovat

Tvůj přítel jako by z oka vypadl mně i mému polovičákovi, dobrý vkus! :D

2 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 13:40 | Reagovat

[1]: :D díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama